ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ!

День Перемоги!

Його урочистим салютам не змовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення нашої землі від фашизму. Перемога прийшла до нас не в лавровому вінку. Вона прийшла в образі старої матері, опустила натруджені руки і над Європою вперше настала довгождана тиша. У лавах вічного безсмертя сьогодні герої - солдати, сержанти та офіцери, що загинули на полі бою, знайшли вічний спокій у водах сивого Дніпра та померли від фронтових ран. Але кожен рік вони незримо присутні на святі Перемоги. І сьогодні, вже вкотре, ми зібралися, щоб вшанувати їх пам’ять, виразити слова вдячності та глибокої поваги. З кожним роком рідшають ряди фронтовиків, відходять у вічність наші ветерани, але ми завжди будемо пам’ятати їх одвічний подвиг і із покоління в покоління передаватимемо цю вахту пам’яті.

Ми вклоняємось вам

По-синівськи доземно, солдати,

Пам’ятаємо ваші святі перемоги і втрати.

Тільки ви не спішіть у останній похід,

Тільки ж вічно живіть,

Тільки в бронзу й граніт не спішіть.

Ми живим вам, даруєм нев’янучу пам’ять.

Вклонімося сьогодні маршалам і рядовим, живим і мертвим, хоробрим бійцям, які ціною свого життя здобули для нас мир.

Ідуть роки. Вже третє покоління підростає,

Що про війну по фільмах тільки знає.

Спасибі вам, шановні ветерани,

Що ми війни не знали.

МІТИНГ-РЕКВІЄМ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Давним-давно

Закінчилась війна,

Лишивши обеліски та кургани...

Під кулями ворожими сповна

За тишу заплатили ветерани.

Сьогодні ми віддали данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Ліплявської сільської ради С. В. Геращенко та староста нашого села Н. І. Савченко.

Війна нагадує про себе тисячами обелісків і Братських могил. Вони – святиня нашої пам’яті. І скільки б не минуло років і десятиліть від того дня, коли пролунало жадане слово «ПЕРЕМОГА», наш святий обов’язок пам’ятати про тих, завдяки кому ми зараз маємо змогу радіти життю.

З Днем перемоги! Бажаємо, щоб на нашій планеті був мир і спокій, а в наших серцях – надія і радість. І шлях великих подвигів наших дідів не будуть забуті, нехай наша історія продовжує розвиватися тільки на сторінках мирного часу.