Заходи

Урок-екскурсія в Келебердянському НВК

Надзвичайно цікаво пройшов урок географії для учнів 6-7 класів Келебердянського НВК.

Разом з вчителем географії Сіленко Л.В. вони здійснили екскурсію на метеорологічну станцію в м.Канів. Діти закріпили отримані теоретичні знання на практиці, дізналися як вимірюється вологість та температура повітря на висоті 2 м. і на поверхні ґрунту.

Також довідались як вимірюється кількість опадів на добу; напрямок та швидкість вітру озлюгером та анемометром; рівень тиску за ртутним та електронним барометром.

Учні отримали величезне задоволення такого уроку-екскурсії.

День знань у Келебердянському НВК

У Келебердянському НВК пройшло свято

Останнього Дзвоника "Школо, прощавай! Нас, ти пам'ятай"

Вже стало доброю традицією щороку святкувати День Європи. Це свято відмічається третьої суботи травня. Келебердянський НВК провів заходи, приурочені Дню Європи 17 травня, на Всесвітній день вишиванки. Ми об’єднали ці два чудові свята в одне. В цей день ми провели інформаційну лінійку «Ми-європейці», виховні години «Подорожуємо по країнах Європи» та подивилися відеоролик «Парад Європи». Також діти взяли участь у вікторинах «Цікава Європа» та в конкурсі малюнку на асфальті «Малюємо прапори європейських країн».

15 травня 2018 року учні 1-3 класів разом з батьками, вчителями святкували День матері.

Діти вітали мам та бабусь віршами, піснями та танцями. В програмі свята були розважальні та музичні конкурси, вікторина, загадки. В конкурсах брали участь як діти, так і батьки. Діти отримали солодкі подарунки, а мами і бабусі – власноруч виготовлені листівки.

Діти, батьки та вчителі отримали величезне задоволення від чудово проведеного часу.

12 травня 2018 року на базі Ліплявського НВК пройшла районна військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Команда Келебердянського НВК «Соколи» виступила достойно, посівши ІІ місце.

10 травня 2018 року Келебердянський НВК прийняв активну участь у ІІ обласному конкурсі «Наукова ліга». Команда учнів у складі 5 осіб: Бондаренка Артема, Коробова Богдана, Коробова Владислава, Нероди Єлисавети, Розе Арсенія посіла І місце серед 6 команд Канівського району.

Конкурс був проведений за сприяння благодійного фонду «Урожай-громаді» в м.Черкаси.

Діти мали змогу отримати цікаву інформацію про використання робототехніки у сільському господарстві. Були показані відеоролики по даній темі, за якими діти аналізували побачене і пробували пояснювати самі всі процеси, що відбувалися в цих роликах. Тему робототехніки організатори конкурсу пояснювали з точки зору міжпредметних зав’язків. Також команди змагалися у вікторині та мали змогу попробувати себе в ролі конструкторів. Крім того, організатори провели тренінг на вміння працювати в команді, шукати проблему, аналізувати і вирішувати її.

Ціллю конкурсу було спонукати учнів думати інакше – отримувати більше. Діти отримали неперевершені враження, якими ділилися із захватом.

Ніхто незабутий, ніщо незабуте…

Вітчизну рідну захищали

Вони від хижих ворогів,

Життя любили та вмирали

За рідний дім, за матерів.

І пам'ятник бійцю-солдату,

Що височить в моїм селі,

Нагадує травневу дату –

День Перемоги в тій війні.

2 травня 2018 року у Келебердянському НВК відбувся День цивільного захисту.

В зв’язку з цим було проведено ряд заходів, а саме:

загальношкільна лінійка, квести, конкурси, вікторини, спортивні змагання та

конкурс малюнку на асфальті. Команди-переможці були нагородженні грамотами.

Сьогодні нас зібрав загальний біль-

Біль пам’яті про 26 квітня.

Минуло стільки літ, а звідусіль,

Відлуння драми нашого століття.

У зв’язку з відзначенням 32-х роковин Чорнобильської катастрофи у Келебердянському НВК була проведена інформаційна лінійка, виховні години та уроки. Також учні відвідали виставку у шкільній бібліотеці та переглянули відеоролик.

У вівторок 24 квітня 2018 року відбулися змагання з легкої атлетики. Учні Келебердянського НВК прийняли активну участь у змаганнях та зайняли призові місця.

Сьогодні, 24 квітня 2018 року,

в Келебердянському НВК відбулося Свято Букваря.

Першокласники разом зі своєю вчителькою Власюк Н.М. «попрощалися» зі своєю першою книжкою Букварем та «познайомились»

з Читанкою, яка поведе дітей новою цікавою «стежиною знань».

13 квітня 2018 року відбулися спортивні змагання з футболу у Степанецькому НВК.

Учні Келебердянського НВК прийняли активну участь у цих змаганнях.

13 квітня 2018 року в Келебердянському НВК пройшли виховні заходи до 4-ої річниці бойових дій в АТО.

В рамка заходів була проведена інформаційна лінійка, учні переглянули відеоролик, присвячений загиблим

воїнам АТО. Школярі також ознайомились зі стендом, на якому розміщені фото

односельчан, що воювали на сході нашої країни і, на щастя, повернулися живими.

11 квітня 2018 року Келебердянський НВК провів роботу по благоустрою пришкільної території. Учні середніх та старших класів разом з учителями та технічним персоналом приклали багато зусиль, в результаті яких територія нашої школи стала чистою, привабливою та охайною.

16 березня 2018 року на базі Таганчанського ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися змагання "Нумо, дівчата!" . Приємно відзначити, що команда наших дівчат"Смайл"

здобула ІІ місце серед 11 команд